Opinie

Bardzo dobra pierś z kurczaka w płatkach kukurydzianych oraz schab z grilla z warzywami i serem. Polecam

Liliana

Naprawdę pyszne jedzenie

Mateusz

Pyszna jak zawsze

Paulina

Najlepsza

Krzysztof

Dużo u dobrze

Krzysztof